Sağlıklı Yaşam Portalı

Şifremi Unuttum Kayıt Ol

Rafinera Nedir? – Rafinera Diyet Yemekleri

Rafinera; diyet yapmanıza ya da sağlıklı beslenmenize yardımcı olabilmek için kalorisi hesaplanmış menüleri profesyonel diyetisyenler gözetiminde hazırlayarak ayağınıza kadar getiren servistir. Rafinera tamamen sağlıklı beslenmenizi amaçlar.

Rafinera; diyet yapmanıza ya da sağlıklı beslenmenize yardımcı olabilmek için kalorisi hesaplanmış menüleri profesyonel diyetisyenler gözetiminde hazırlayarak ayağınıza kadar getiren servistir. Rafinera tamamen sağlıklı beslenmenizi amaçlar. Bu kuruluşun hazırladığı tüm ürünler ve menüler diyetisyen gözetiminde, Dünya Sağlık Örgütü beslenme prensiplerine dayanılarak hazırlanmaktadır. Bir bireyin günlük alması gereken kalori miktarları ve bu kalorinin öğün bazındaki yağ, protein ve karbonhidrat dağılımını ayarlar.

Rafinera 3 ana öğün ve 2 atıştırmalık ara öğün hazırlar.  Gün boyu tüketmeniz gereken öğün sayısı beştir. Kilo verme ya da sağlıklı beslenerek formunuzu koruma hedefinize ulaşabilmeniz için tam günlük paketler mevcuttur. Ama diyet yapan kişinin ihtiyaçlarına göre daha az sayıda öğün içeren paketler de hazırlanmaktadır.

HABERE YORUM YAZ

Lütfen! Yorumlarınızı, görüşlerinizi ve en önemlisi tecrübelerinizi bizle paylaşmayı unutmayınız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirFOTO GALERİVİDEO GALERİ