Sağlıklı Yaşam Portalı

Şifremi Unuttum Kayıt Ol

Kalça Eritme Önerileri

Yaz geliyor! Bayanların korkulu rüyası geniş ve biçimsiz kalçalar. Fakat bunun çözümü ise mutlaka diyet ve egzersiz yapmaktan geçiyor.

Ne olursa olsun umudunuzu kaybetmeyin. Önereceğimiz diyetlerle ve egzersiz programlarıyla rahatsız olduğunuz görüntülerden kolayca kurtulacaksınız kalca eritme diyeti ile.

Şimdi sıra size vereceğimiz iki tavsiyede;

1. Kural:

karbon-hidratlar

“Beyaz” karbonhidratlardan kaçının
Herhangi bir beyaz karbonhidrattan kaçının. Ekmek, pirinç, tahıl, patates, makarna, ve paneli kızartılmış gıdalar sizin için yasak. Fakat uzunluğu en az 20 dakika süren bir egzersiz çalışmasından 1,5 saat sonra yeme izniniz var. Ama yine de beyaz bir şey yemeden daha iyi hissedersiniz.

2. Kural :

saglikli-gidalar

Aynı öğünden tekrar tekrar yiyin.

Diyet yapanların en başarılıları, aynı öğünden devamlı yiyenlerdir. Aşağıdaki şu üç grupların her birini birbiriyle değiştirip karıştırıp yiyin:

Proteinler:

Lezzetli olması için bir bütün yumurta ile yumurta beyazı Tavuk göğsü, tavuk butu ya da otla beslenen organik sığır eti yiyerek yeterli proteini alabilirsiniz.

Baklagiller:

  • Mercimek
  • Siyah fasulye
  • Pinto Fasulyesi

Bu önerilere uyarsanız kısa sürede size faydalı olacağını göreceksiniz. Metabolizmayı hızlandırıcı besinlere yemeniz de sizin için faydalı olacaktır.

HABERE YORUM YAZ

Lütfen! Yorumlarınızı, görüşlerinizi ve en önemlisi tecrübelerinizi bizle paylaşmayı unutmayınız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirFOTO GALERİVİDEO GALERİ