Sağlıklı Yaşam Portalı

Şifremi Unuttum Kayıt Ol

En Şık Gelin Buketleri Koleksiyonu

Evlenirken, gelinlikten sonra en özenle seçilen tabiiki kuşkusuz gelin buketidir. Buketler de son yılların trendi hiç şüphesiz soft renkler olmuştur.

Her zaman diyet yapacağız, forma girmeye çalışacağız, fitness – spor ile zaman geçireceğiz diye bir şey yok. Bunların yanında modayı da takip edip fit vücudumuza uyan güzel şeyleri almakta lazım. Bayanlar için tabi en önemli olan şeylerden biriside gelinlik. Fit bir vücudu diyet sonrasında elde ettiyseniz bunun tadını çıkaracaksınız tabi. Gelinlik demişken gelinliğin en güzel aksesuarı olan buketleri de unutmamak lazım tabii ki.

gelinlik buket

Evlenecek olan gelin adaylarının ve nişan hazırlığındaki genç kızların hayallerindeki şıklığa ulaşmasındaki bir diğer etken tabiki de gelin buketleridir.

Hem gelinlikle birlikte çok uyumlu olması, hem o günün bütünlüğünü sağlaması ve tamamlaması açısından gelin buketi önemli bir değer taşır genç kızlar için. Buketle birlikte gelinin fiziki durumu da çok önemlidir seçme konusunda.

Son zamanlarda en çok tercih edilen gelin buketi çiçeklerinden biri şakayık çiçeği, içerisine ithal bitkiler konularak çok hoş sunum ve konseptler sağlayabiliyor. Gül her zaman klasiktir. Bunun yerine beyaz veya soft renkli somon ya da lila renkleri tercih edilebilir. Sizde o özel gününüzü bu tarz güzel buketlerle taçlandırın ve o günün keyfini çıkarın.

İşte sizler için seçtiğimiz En Şık Gelin Buketleri Koleksiyonu

HABERE YORUM YAZ

Lütfen! Yorumlarınızı, görüşlerinizi ve en önemlisi tecrübelerinizi bizle paylaşmayı unutmayınız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirFOTO GALERİVİDEO GALERİ