Sağlıklı Yaşam Portalı

Şifremi Unuttum Kayıt Ol

En Özel Kapatıcı Markaları

Birbirinden özel kapatıcı markaları aracılığı ile makyajınızın kusursuz görünüme sahip olmasına imkân tanıyabilirsiniz.

Lancome Effacernes Lonque Tenue Concealer

Suya dayanıklı yapısı sayesinde farklılık yaratmayı başaran Lancome Effacernes Lonque Tenue Concealer en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Sahip olduğu kusursuz yapısı sayesinde pürüzsüzlüğün ön plana çıkmasını destekleyen bu ürün mikro ışık teknolojisi ile desteklenerek hazırlanmıştır.

Flormar Perfect Coverage Concealer

Eğer cildinizi kurutmadan kapatmak isteyenlerdenseniz Flormar Perfect Coverage Concealer ürününü deneyebilirsiniz. Cildinizi nemlendirerek kapatan Flormar Perfect Coverage Concealer kısa zaman zarfı içinde göz morluklarının gizlenmesine kaynaklık edecektir.

Clinique Even Better Concealer Kapatıcı

Kusursuz kapatıcı özelliği ile ön plana çıkan Clinique Even Better Concealer Kapatıcı suya ve neme oldukça dayanıklıdır. Sağlıklı cilt tipine sahip olmanızı destekleyecek nitelikte ki Clinique Even Better Concealer Kapatıcı ürünü cildi kurutmadan kusursuz görünmesine olanak tanır.

Bobbi Brown Creamy Concealer Kit

Ünlülerin bir numaralı tercihi olarak nitelendirilen Bobbi Brown Creamy Concealer Kit ürünü sağlıklı cilt tipinin ön plana çıkmasına kaynaklık etmektedir. Cildi yormadan tüm gözaltı morluklarının geri plana alınmasına yardımcı olan Bobbi Brown Creamy Concealer Kit ürünü aynı zaman da aydınlık görünümün ön plana çıkmasına kaynaklık etmektedir. İlk tercihiniz olacak nitelikte ki Bobbi Brown Creamy Concealer Kit kolay sürülme özelliğine ev sahipliği yapmaktadır.

HABERE YORUM YAZ

Lütfen! Yorumlarınızı, görüşlerinizi ve en önemlisi tecrübelerinizi bizle paylaşmayı unutmayınız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirFOTO GALERİVİDEO GALERİ