Sağlıklı Yaşam Portalı

Şifremi Unuttum Kayıt Ol

Catch Me, Patch Me! Nedir?

Catch Me, Patch Me! Zayıflama bantları şu günlerde çok popüler. Health Journal dergisi tarafından yazılan yazıyı sizlerle paylaşıyoruz. Burada bilinmesi gereken en önemli şey, bu tarz ürünleri kullanırken vücudunuzu çok iyi tanımanız.

Catch Me, Patch Me! Zayıflama bantları şu günlerde çok popüler. Health Journal dergisi tarafından yazılan yazıyı sizlerle paylaşıyoruz. Burada bilinmesi gereken en önemli şey, bu tarz ürünleri kullanırken vücudunuzu çok iyi tanımanız. Çünkü her hangi bir hastalık ya da alarjiniz varsa sizlerde farklı etkiler ve geri dönüşü olmayacak izler bırakabilir.

NOT: Kullanmadan önce kesinlik doktorunuzla görüşünüz ve tavsiyelerine uyunuz.

Health Journal dergisinin hazırladığı raporu aynen sizlere sunuyorum. 

Zayıflatıcı bant tedavisi fazla kilolarla mücadelede en son bombadır. Milyonlarca kişi bu “mucizevi tedavinin” çok etkili olduğunu söylemektedir. “Dr. Oz Show”un bölümlerinden birinde ele alınan bu yöntem büyük bir ilgi görmüştür. Muhteşem bir etkiye sahip bu çözümden haberi olmayan birçok kişinin başı hala fazla kilolarla derttedir. Bu çözümü duyanlar ise bant tedavisinin tam olarak ne olduğunu, nasıl uygulanması gerektiğini ve etkisiz türlerinden nasıl uzak durulması gerektiğini bilmemektedirler.

Dr. Lindsey’e göre (Dr. Öz’un programının konuğu) bantlar zayıflatıcı etkisi olan maddeleri yirmi dört saat boyunca homojen bir şekilde vücuda sağlayan yenilikçi bir formüle sahip olmalarının yanı sıra birden fazla şekilde etki göstermektedir: “İlk olarak organizmayı büyük oranda karaciğerde glikoz, yani şeker ve yağ yakmaya zorlamaktadır. Sonrasında, bu çok önemli, şekerin kana karışmasını yavaşlatmaktadır. Kan dolaşımında şeker birikimi olmadığında yağ da birikmemektedir çünkü yağı üreten şey şekerdir. Bu iki mekanizmanın birleşimi sayesinde aynı anda hem yağ yakılmakta hem de yağ oluşumu doğal ve güvenli bir şekilde engellenmektedir.”
Health Journal yazı işleri bu bantlara şüpheyle yaklaşıyordu. Hem de bununla ilgili yapılan birçok araştırmayı incelememize rağmen. Bu konuda kendime ait görüşlerim tabii ki olumluydu ancak bantların gerçekten işe yaradığına dair bir kanıt bulamıyordum. Yöneticilerimden aldığım izinle bu ürünü kendim test etmeye karar verdim. Gerçeği açığa çıkarmak için kendi kendime araştırma yapmaktan daha iyi bir yol olamazdı.

catch-me-patch-me-zayiflama-bandi

Kendimi bir kobay olarak kullanacaktım. İnternetten bir kutu Catch Me, Patch Me! plaster sipariş ettim. Catch Me, Patch Me! diyetisyenler tarafından en sık tavsiye edilen zayıflatıcı plasterlerdir. Aktif maddeleri vücuda oldukça hızlı bir şekilde sağlamaktadırlar. %100 para iade garantisi bulunmakta, ürünü sipariş ettiğinizde herhangi bir risk almamaktasınız. Catch Me, Patch Me! ürününü seçmemin diğer bir nedeni de zayıflatıcı etkisi test edilip onaylanan doğal maddeler içermesidir. Bu sayede araştırmamın sonuçları hassas ve güvenilir olacaktı.

Catch Me, Patch Me! bantların üreticisi internet sitesinde şu iddialarda bulunmaktadır:

  • Tıbbi dergi Lipids in Health&Disease’de yayınlanan araştırmaya katılan kişiler hiçbir özel diyet uygulamadan ve spor yapmadan ortalama olarak 6 günde 5kg zayıflamışlardır.
  • Catch Me, Patch Me! içeriğindeki maddeler dünyanın en temiz bölgelerinden elde edilen %100 doğal ve güvenli maddelerdir.
  • Catch Me, Patch Me! hiç stimülant içermez.
  • Catch Me, Patch Me! plasterlerin metabolizmayı iyileştirerek kilo kaybını %800 oranında hızlandırmakta oldukları tespit edilmiştir
  • Araştırmalara göre kolesterol seviyesi %39 oranında azalmış, 10 gün içerisinde karın bölgesindeki yağlar ortalama 5cm azalmıştır.

 

Özetleyecek olursak Catch Me, Patch Me: Bu yöntemin işe yarayıp yaramadığı konusunda Health Journal ofisinde bizim de en başlarda olduğumuz gibi şüpheli olabilirsiniz. Bu ürünü kendiniz deneyerek sonuçların ne kadar iyi olduğunu kendiniz görmelisiniz. Gerçekleştirdiğimiz testler sonucunda birçok kişinin (ben dahil) çok iyi sonuçlar aldığını tespit etmiş bulunmaktayız. Sonuçta kaybedecek hiç bir şeyiniz yok.

NOT: Sitemizdeki makaleler bilgilendirme amaçlıdır. Ürünü almak için ürünün resmi sayfasına baş vurunuz. Bundan daha önemlisi kesinlikle doktorunuzla görüşünüz.

HABERE YORUM YAZ

Lütfen! Yorumlarınızı, görüşlerinizi ve en önemlisi tecrübelerinizi bizle paylaşmayı unutmayınız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirFOTO GALERİVİDEO GALERİ