Sağlıklı Yaşam Portalı

Şifremi Unuttum Kayıt Ol

Bacak Boyunu Uzatma Hileleri

Kadınların giyim konusunda ne kadar hassas ve görünüm konusunda ne kadar dikkatli olduklarını çok iyi biliriz. Ve bu konularda ufak hileler de yapmıyor değiliz.

Bayanların giyim ve moda konusunda sıkıntı duydukları konulardan biridir bacak boylarını kısa oluşu. Bunu kapatmanı birçok yolunu denemişizdir. Eğer sizde bacak boyunuzun yeterli uzunlukta olmadığını düşünüyorsanız ve bu durumu manipule etmek istiyorsanız bu durumu kafanıza takmayın.

giyim, moda1

Verecek olduğumuz birkaç moda hileleri ile bu durumu ortadan kaldırabilirsiniz.

 

1 ) Yüksek Bel Pantolonlar

yüksek bel pantolon

Son zamanlarda yüksek bel pantolonlar kadınlar tarafından çok tercih edilmektedir. Bunun sebebide, hem belde başlayan pantolonlar yere kadar uzanmakta, hem de bacak boyunu uzun göstermesinden dolayı bu pantolonlar daha çok tercih sebebidir.

 

2 ) Baştan Aşağı Aynı Ton Giyinmek

giyim,moda2

Yapılan en büyük hilelerden biride baştan aşağı aynı tonlarda giyinmektir. Aynı tonlarda giyinmek, vücudun bütün hatlarını kesmeyeceği için daha ince ve formdaki o güzel duruşunuzu koruyacaktır.

 

3 ) Nude Topuklu Ayakkabılar

nude topuklu ayakkabı

Bacak boyunu uzatma hileleri arasında bilekten bağlanan ayakkabılar da bir o kadar revaştadır. Bu tarz ayakkabılar sizi olduğundan daha uzun gösterecektir. Normal bir stiletto bilekten bağlamalı ayakkabılar, bacak boyunuzu uzatıp bilek ve bacak boyunuzu daha uzun göstermiş olursunuz.

 

4) Geniş Paçalı Pantolonlar

geniş paçalı pantolon

Geniş paçalı pantolonlar, bacak boyunu uzun gösteren hileler arasında yer alır. Ama şunu asla unutmayın. Normal bir kilodan daha fazlasına sahipseniz bu pantolonları tercih etmeyin. Eğer bunu yaparsanız istediğiniz etkinin tam tersi bir görünüm ortaya çıkacaktır.

 

5) Kısa Şort ve Mini Etekler

kısa sortlar

Kısa şortlar ve mini etekler, günümüzde birçok genç kızın giydiği, giyerken zevk aldığı bir tarzdır. Özellikle bu tarz kıyafetler bacak boyunu çok uzun gösterdiği bilinir. Deneyin farkı göreceksiniz.

mini etek

 

6 ) Dik Çizgilere Sahip Kıyafetler

cizgili kıyafet

Unutmamanız gereken tek şey, enine çizgilere sahip olan kıyafetler eğer balık etli iseniz sizi çok geniş gösterir.  Kilonuza güveniyorsanız enine çizgili kıyafetler tam sizlik olabilir. Dik çizgilere sahip olanlar sa sizi olduğundan daha ince gösterecektir. Bu tarz çizgili tasarımları, pantolonlarda denerseniz olumlu sonuçlar alabilirsiniz.

cizgili kıyafet1

HABERE YORUM YAZ

Lütfen! Yorumlarınızı, görüşlerinizi ve en önemlisi tecrübelerinizi bizle paylaşmayı unutmayınız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirFOTO GALERİVİDEO GALERİ