Sağlıklı Yaşam Portalı

Şifremi Unuttum Kayıt Ol

2017 Kış Oje Renkleri Belli Oldu

Modayı seven, takip eden bütün kadınların merakla beklediği 2017 Kış Oje renkleri sonunda belli oldu.

Bayanların özellikle ilgi odağı olan ojeler günümüzde çeşitli şekillerle,renklerle ve desenlerle karşımıza çıkmaktadır. 2016 yılının tırnak modasını takip ettiğimiz bu yılda, koyu renkli ojelerin dışında daha açık renkler, simli tırnaklar, metalik renkler, desenli ve eğlenceli tırnak modası ile karşı karşıyayız. Sizler için düzenlediğimiz ve merakla beklediğiniz 2017 oje renkleri sizlerle…

Siyah Renk Ojeler

Her sene olduğu gibi 2017 senesinde de trend olan renkler arasında elbette ki siyah renk oje yer alıyor. Çok sevilen ve beğenilen siyah rengi daha çok giyim de kullanan kadınlar tırnaklarında da siyah renk kullanmayı ihmal etmiyor.

French Tırnaklar

Fransız modası tırnaklar çok sevilen, doğal ve bakımlı tırnaklarının olmasını isteyenler için bir numaradır. Bu tırnak modası 2017’de daha değişik şekillerde de göz önünde olacaktır. Daha önce tırnakların orijinal renginde kullanılan french modası bu yıl çeşitli renklerle kullanılmaya devam ediyor.

Metalik Renkler

2017’de göreceğimiz renklerden biri tırnaklarda metalik renk kullanımıdır. Metalik renkler 2016’da kullanılmaya başlandı ve çok sevildi. Ayna gibi görüntü veren metalik renkler, bu yıl tırnaklarda daha fazla görünmeye devam edecektir.

Simli Tırnaklar

2017 yılında göreceğimiz trendlerden biri de ojelerin üzerinde sim ışıltıları bulunmasıdır. Ojelerin üzerine desenli şekillerde renkli simlerle süslenen tırnaklar bu yıl da trend olarak devam edecek tırnak modalarından bir tanesidir.

Renkli Tırnaklar

Kış aylarında özellikle tırnaklarda koyu renklerin yer aldığı aşikar. Fakat bu yıl koyu renklerin dışında tercih edilebilecek daha açık ve canlı renkler 2017 yılını şenlendirecek.

Eğlenceli Tırnaklar

2016 tırnak modasında trend haline gelen, çeşitli çıkartmalar ve yapıştırmalar ile süslenen tırnaklar, 2017 yılında da eğlenceli ve yaratıcı tırnak modasının önünü açıyor.

Çift Renkli Ojeler

2016’da başlayan oje trendlerinden bir tanesi çift renk barındıran ojelerdi. Çok sevilen ve yaratıcı işler gösteren çift renkli oje modası 2017 yılında da devam edecek.

Desenli Tırnaklar

2017’nin tırnak ve oje trendleri arasında desenli tırnaklar yer alıyor. Sade, gösterişli veya şık bir görüntü isteyenlerin her şekilde ve her desende yapabilecekleri uygulaması enlenceli olan bu tırnak modası, 2017 yılı trendleri arasında…
HABERE YORUM YAZ

Lütfen! Yorumlarınızı, görüşlerinizi ve en önemlisi tecrübelerinizi bizle paylaşmayı unutmayınız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirFOTO GALERİVİDEO GALERİ