Sağlıklı Yaşam Portalı

Şifremi Unuttum Kayıt Ol

2016 Oje Trendleri – 2016 Oje Renkleri

2016'ya girdiğimiz şu günlerde sonbahar - kış oje trendleri de ortaya çıkmaya başladı.

2016 da oje severler için Doğal Tonlu Ojeler, mavi ojeler, gri tonlu ojeler ve koyu renk ojelerden hazırladığımız bir derleme mevcut. Tabii ki bunların yanı sıra siyah ve beyaz uyumlu ojeleri de atlamak olmaz.

1- Doğal Tonlu Ojeler

Son yılar da dünya modasının takibi doğallık üzerine. Bir şey ne kadar doğal ise doğallığı ne kadar yansıtıyorsa o kadar şık ve o kadar güzel demektir. Bu trend ojeleri de etkilemiş gözüküyor. Çünkü doğal ojeler 2016 yılında yine trend olacak.

dogal tonlu ojeler

2- Mat Ojeler

Tırnak görünüşünü çok farklı bir şekilde yansıtan mat ojelerde severlerini 2016 da yalnız bırakmayacak. Çünkü mat tonlu ojelerin her zaman farklı bir havası olmuştur.

mat ojeler

3- Ombre Tırnaklar
Bilindiği gibi saçlarda başlayan ve daha sonra kıyıfetlerle devam eden Ombre trendi artık tırnaklarada yansımış durumda. 2016 da her yerde bu ombre tırnakları görmeye hazır olun.

ombre tırnaklar

4- Mavi Ojeler

2015 yılının oje trendlerinden biri de mavi renkli ojeler. İster bebek mavisi kullanın isterseniz de laciverte kaçan koyu mavileri, tercih sizin!

mavi ojemavi oje trendi

5- Gri Ojeler
Gri ojelerin her zaman avantajı olmuştur. Çünkü saç şekli, giyim ve giyimdeki renkler her zaman bir bayanın dikkat ettiği konulardır. Gri ojeler sayesinde hangi rengi giysem furyasına son. Çünkü gri renk ojeler genelde her renk ile uyumludur.

gri oje gri oje trendi

6- Koyu Renk Ojeler

Kahverenginin, yeşilin, mavinin, morun koyu tonları, siyah ve bordo sonbahar ve kış aylarına çok yakışan renkler. Bu sezon da popüleriteleri oldukça yüksek bu renkler vazgeçilmezimiz olacak.

Processed with VSCOcam with hb1 preset

koyu renk oje trendi

7- Siyah ve Beyazın Uyumu

Hiç bir zaman modası geçmeyecek bir şeyin var olduğunu düşünüyorsanız işte o şey siyah ve beyazın uyumudur. Çünkü hiçbir zaman bir birinden kopmaz ve hiçbir zaman bir birini tamamlamaktan geri kalmaz bu iki renk. 2016 da da yine bu renkler birbirlerini tamamlamaya ve şık tırnaklarla şölen yapmaya hazır.

siya ve beyaz oje

siya ve beyaz oje uyumu

8- Minimal Dokunuş

Daha önceki yazılarımızda da modanın yalın çizgileri olarak tanımladığımız minimal dokunuş yine bizimle birlikte. Sade fakat iddialı! Modanın yalın çizgisi olarak tanımlanan minimalizm akımının etkileri tırnaklarınıza da çok yakışacak.

minimalist oje

minimalist oje trendi

9- Kırmızı Ojeler

Grinin, siyah ve beyazın yeri başkadır demiştik. Ama kırmızının yeri apayrıdır. Çünkü ellerin vazgeçilemezidir kırmızı. Kadının zerafetini ve güzelliğini yansıtır.

kirmizi oje

kirmizi oje trendi

10- Eğlenceli Tırnaklar

Renkleri kullanmaktan çekinmeyin. Birkaç hamleyle yapacağınız çizgiler ya da renk blokları tırnaklarınızı sıradanlıktan kurtaracaktır.

eglenceli tirnaklar

eglenceli trinak ojeleri

11- Farklı Tasarımlar

Oje kullanırken her zaman 10 tırnak boyamak zorunda değilsiniz. Tırnaklarınızın bazılarını sanat esiren dönüştürüp bazıları sadeliğin zarafeti ile bıraka bilirsiniz.

farkli oje tasarimlari

farkli oje tasarimlari oje

12- Beyaz Ojeler

Beyaz kışı sembolize edebilir, yada ilk baharda açan beyaz çiçekleri. Ama artık beyazın bir mevsimi yok. Beyaz o temiz dokunuşlarıyla 4 mevsim bizimle.

beyaz oje

beyaz oje tasarimlari

HABERE YORUM YAZ

Lütfen! Yorumlarınızı, görüşlerinizi ve en önemlisi tecrübelerinizi bizle paylaşmayı unutmayınız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirFOTO GALERİVİDEO GALERİ