Sağlıklı Yaşam Portalı

Şifremi Unuttum Kayıt Ol

2016 Gelin Saçında Çiçek Süslemeleri

Şüphesiz, düğün günümüzde biz bayanların hepsi o gün çok şık ve kendimizi güzel hissetmek isteriz. Klasik gelin topuzlarından sıkıldıysanız, işte karşınızda cıvıl cıvıl çiçek süslemeleri...

Gelin saçı dendiğinde aklımıza ilk gelen şey, sımsıkı bir topuz ve ordan burdan düşen lüleler… Artık biraz değişiliklik yapmanın zamanı geldi. Artık o sıkıcı gelin saçlarından medet ummayın.

Gelin olmak, masumiyetin sembolü ve her genç kızın hayalidir. Fakat son yıllarda gördüğümüz tüm gelinler düğün günlerinde, çok abartılı saç ve makyajlar yaptırmayı tercih ediyor, yada istendiği gibi olmuyor.

Çiçeklerle süsleyeceğiniz saçlarınızla, o özel günde hem masum, hem narin, hem de tarif bir görünüm yakalayabilirsiniz.

2016 ‘nın en gözde çiçek modelleri sizlerle…

 

Gelin saçınızda kullanmak istediğiniz çiçekler gerçek olabileceği gibi kumaş ve metal de olabilir.Dilerseniz çiçekleri duvağınızla topuzunuzun birleştiği yerde kullanarak şık bir görünüm elde edebilirsiniz.Eğer hayaliniz gerçek çiçeklerden yapılmış bir taç ise duvağınızı taç ile birleştirmenizde mümkün.Bir kır düğünü hayaliniz var ise şayet, burda önemli olan en büyük unsur, çiçekli bir gelin saç modeline sahip olmanızdır.

Velhasıl, saçında çiçek olan tüm gelinleri çok seviyoruz. Kadın bir çiçekse eğer, onu tamamlayacak olan şeyde gerçek bir çiçektir…

HABERE YORUM YAZ

Lütfen! Yorumlarınızı, görüşlerinizi ve en önemlisi tecrübelerinizi bizle paylaşmayı unutmayınız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirFOTO GALERİVİDEO GALERİ